KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blyertsteckning 12871451
nr 1287 1451
Acke Ã…slund
(1881-1958), Sverige
Blyertsteckning, Signerad, daterad 1922, blyerts på papper, ca 28x42 cm
måndag 11 november 2019
kl 18:04:59
Acke Ã…slund
Läs mer om Acke Ã…slund